The shopping cart is empty

698153696

sklep@octovnia.pl

Mgiełka do włosów suchych

Price: 25,00 PLN
Shipping time : 2 dni
bottles

Product not available in this amount

Available amount:

Product added

Go to shopping cart

Catalog number:
EAN code:
Mgiełka do włosów suchych (1)
Mgiełka do włosów suchych (1)
Item description

Mgiełka do włosów suchych

Mgiełka do włosów na bazie naszych naturalnych octów owocowych z dodatkiem ekstraktów z kwiatów i ziół, to nieobciążające, bogate w składniki odżywcze produkt. Zawiera tylko naturalne substancje, które są wykorzystywane w pielęgnacji włosów od wieków.  Mgiełka to skuteczne rozwiązanie dla osób, które pragną zadbać o swoje włosy w przyjazny dla środowiska sposób.

Naturalne owocowe octy, które stanowią główny składnik aktywny mgiełki, pomagają przywrócić właściwą równowagę pH skórze głowy i włosom, co jest kluczowe dla utrzymania ich zdrowia i witalności.  Lekka kwasowość mgiełki pomaga zamknąć łuskę włosów, co ułatwia ich rozczesywanie, czyni je miękkie i gładkie, a także nadaje im piękny połysk. Mgiełka nie przyczynia się do nadmiernego obciążenia włosów - pozwala utrzymać ich objętość i sprężystość.  Produkt daje efekt płukanki octowej w bardzo wygodnej w użyciu formie. Może być stosowana regularnie, zarówno na wilgotne włosy wprost po ich umyciu, jak i na suche włosy, nadając im świeżośc i redukując ich puszenie.

Mgiełka do włosów na bazie żywego octu cydrowego, octu z owoców dzikiej róży i ekstraktu z nagietka to produkt, który może przynieść ukojenie suchym włosom. Ekstrakt z dzikiej róży zawiera naturalne antyoksydanty, które dodatkowo chronią włosy przed szkodliwym wpływem promieniowania UV.

Sposób użycia

Niewielką ilość mgiełki rozpylić na suche lub wilgotne włosy, rozprowadzić równomiernie palcami po całej ich długości. Nie spłukiwać. Unikać kontaktu z oczami. 

Pojemność: 200 ml

 

Customers’ opinion
Add your opinion

Add review, thus also you will receive reliable information about the product

Recomended products

10
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl